Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil'

2 posters
YazarMesaj
herennn<3nano
Admin
Admin
herennn<3nano

Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil' Empty
MesajKonu: Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil'   Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil' Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:23 pm

F1 patronu Bernie Ecclestone, Kimi Raikkonen'in bir süre sonra Formula 1'in zirvesinden düştüğünü görmenin kendisini şaşırtmayacağını söyledi.

77 yaşındaki Ecclestone, Fin sürücüyü eleştirmesine rağmen, selefi Fernando Alonso'nun da F1'i, dünya şampiyonu olarak temsil edecek kadar yeterli çalışmayı yapmadığını söyledi. Ecclestone, Raikkonen'in mevcut form düşüklüğünün karakterine aykırı olduğunu ifade etti.

BBC radyonun Sportsweek programına konuşan Ecclestone, "Yani Raikkonen süper kabiliyetli bir sürücü. Şu anki sürüş şeklinin ona ait olduğuna inanamıyorum" dedi.

Ecclestone ayrıca, "Raikkonen her zaman Massa'dan daha hızlıydı. Massa da hızlı ancak Raikkonen bu kadar arkasında kalmaması gerekiyordu" şeklinde konuştu.

F1 patronu, Fin sürücünün Formula 1'e aşık olduğu haberlerine katılmadığını da belirterek, "O bugüne kadar F1'e aşık oldu mu, bilemiyorum" dedi.
http://fernandoalonso.eniyiforum.org
herennn<3nano
Admin
Admin
herennn<3nano

MesajKonu: Geri: Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil'   Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil' Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:24 pm

bunamış bu yaa Razz
http://fernandoalonso.eniyiforum.org
ayşenur
yeni üye
yeni üye
ayşenur

MesajKonu: Geri: Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil'   Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil' Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 1:26 am

katılıyorum herenn benim ikinci plotum kimi raikonen üçüncüsüdefelipe massa Very Happy bounce

Ecclestone: 'Kimi F1'e aşık değil'
1 sayfadaki 1 sayfası