Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'McLaren Ferrari'den daha güçlü'

2 posters
YazarMesaj
herennn<3nano
Admin
Admin
herennn<3nano

'McLaren Ferrari'den daha güçlü' Empty
MesajKonu: 'McLaren Ferrari'den daha güçlü'   'McLaren Ferrari'den daha güçlü' Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:16 pm

Şampiyona lideri Lewis Hamilton, McLaren’ın sezonun kalan altı yarışında Ferrari’den daha iyi pakete sahip olacağını söyledi.

Hamilton, Spa-Francorchamps pistinde gazetecilere yaptığı açıklamada, “Uzun düzlükleri olan pistlerde, genel olarak biz biraz daha avantajlı oluyoruz. Burada Ferrari, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine güçlü olacak. Fakat biz de aracı geliştirdik ve burada onlara karşı rekabet edebiliriz. Geçen yıl bu pozisyonda değildik” dedi.

İngiliz sürücü, “Monza’da muhtemelen geçen yıl olduklarından daha hızlı olacaklar. Fakat burada üstünlüğün bizde olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Singapur konusunda ise Ferrari’nin Valencia’da olduğu gibi çok hızlı olacağı tahmininde bulunan Hamilton, “Fakat burada da onları yenebiliriz. Bekleyip görelim. Fuji ve Şangay da ise biz güçlüydük” dedi.

Hamilton, “Samimi olarak inanıyorum ki geri kalan yarışlarda biz daha iyi bir pakete sahibiz. Bize karşı koyma imkanına sahip olacaklar fakat sonuçta biz galip geleceğiz diye düşünüyorum” diye konuştu.

Hamilton, “Sezonun bitimine daha altı yarış var. Daha kazanılacak çok puanlar bulunuyor. Dolayısıyla Kimi için mücadelenin sona erdiğini sanmıyorum. Elbette bizi yakalamak için çok çalışıyor. Tabii Felipe şu an benim için daha yakın bir hedef” dedi.

Şampiyonadaki puan avantajının kendini rehavete sürüklemesine müsaade etmeyeceğini vurgulayan Hamilton, sonuca ulaşabilmek için rakiplerini yenmek zorunda olduğunun farkında olduğunu söyledi.

Sezonun geri kalanında Ferrari puanlarının Raikkonen-Massa arasında dağılmasını umduğunu kaydeden Hamilton, “Rahat bir durumda olduğumu söyleyemem. Oyun bitmeden asla rahat olamazsınız” dedi.

Hamilton, “Umarım kendi aralarında rekabet eder ve puanlar bölünür. Bu harika olur. Bu arada sadece sürüler klasmanında değil markalarda da onlara meydan okuyacak pakete sahibiz” dedi.

TurkiyeF1.com
http://fernandoalonso.eniyiforum.org
herennn<3nano
Admin
Admin
herennn<3nano

MesajKonu: Geri: 'McLaren Ferrari'den daha güçlü'   'McLaren Ferrari'den daha güçlü' Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:19 pm

'Fakat bizde aracı geliştirdik' ne diyo bu bee aracı alonso geliştirdi geçen sene daha hızlandırdı aracıı şimdi onun sayesinde hamilton kendini bişi sanıyo Mad ne kadar asalak bi adam yaa bide çıkmış bunu tüm dünyaya söylüyo ben böle yüzsüz görmedim Mad
http://fernandoalonso.eniyiforum.org
nano_4ever
Moderatör
Moderatör
nano_4ever

MesajKonu: Geri: 'McLaren Ferrari'den daha güçlü'   'McLaren Ferrari'den daha güçlü' Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:13 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing McLaren Ferrari'den güçlü demekk Laughing Laughing Laughing
http://eseryenenler.eniyiforum.org/index.htm

'McLaren Ferrari'den daha güçlü'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» McLaren F1 Team
» Ferrari, McLaren'in sistemini deniyor!
» hangisi daha etkileyici??
» McLaren: "Kurallar KERS'i Katletti"