Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması??

3 posters
YazarMesaj
nano_4ever
Moderatör
Moderatör
nano_4ever

Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması?? Empty
MesajKonu: Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması??   Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması?? Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 6:09 pm

herennn<3nano demiş ki:
Takvimin en heyecan verici yarışlarından birine günler kala Lewis Hamilton, geçtiğimiz haftaki Valencia yarışına işaret ederek Formula 1’in sıkıcı olduğunu ifade etti.

Eurosport’a konuşan Hamilton, “Kesinlikle araçların birbirine daha yakın takip etmesi ve daha fazla sollama olmasına ihtiyacımız var” dedi.

Hamilton, “Valencia’daki son yarışa bakın. Hiçbir şekilde sollama olmadı. O yüzden yarışlar donuk olabiliyor. F1’i daha heyecanlı hale getirecek girişimlere tam destek veriyorum” diye konuştu.

İngiliz sürücü, “Diğer araçlara çok fazla yaklaşamıyorsunuz, bu bugün yarıştığımız pistlerin çoğunda böyle” dedi.

Formula 1’in popülaritesinin yüksek olduğunu belirten McLaren pilotu, “Fakat siz de gördünüz, herhangi bir sollama olmadı. Buna nasıl cevap verilir bilmiyorum” şeklinde konuştu.

Lewis Hamilton, geçtiğimiz günlerde Formula 1’in sıkıcı hale geldiği yönündeki açıklamalarının tersine, bu kez Felipe Massa ile heyecanlı bir şampiyonluk rekabeti beklediğini söyledi.

Şampiyonluk mücadelesinde Massa ile başa baş bir mücadele içinde devam edip etmeyeceği sorulan Hamilton, “Kesinlikle öyle olacak. Her ikimiz de birbirimize yakınız. Şu an formunun zirvesinde ve araçtan mümkün olduğunca faydalanıyor. Güçlü bir takımlar” cevabını verdi.

Ferrari’nin şu an şampiyonluk mücadelesine sadece Massa ile devam etmiş göründüğünü kaydeden Hamilton, “Massa harika bir insane. Çok, çok kabiliyetli ve işini çokiyi yapıyor. Eminim ki bana biraz daha yaklaşacaktır” dedi.

Daha önce Formula 1’in sıkıcı hale geldiği yönündeki haberlere işaret eden Hamilton, “Sıkıcı olduğunu söylediğimi hatırlamıyorum. Sollama olmadığından seyirciler için sporun sıkıcı hale getirildiğini işaret etmiştim. Ben araçta kendimi sıkılmış hissetmiyorum çünkü daima gelişmeye çalışıyorum. Daima bir meydan okuma var, bu kolay değil” şeklinde konuştu.

Hamilton, “Dolayısıyla ister birinci, ister ikinci olun, daima birşeylerin peşindesiniz. Formula 1’I hiçbir zaman sıkıcı bulmadım. O zaman demek istediğim, seyirciler için bazen sıkıcı oluyor, çünkü herhangi bir sollama yapamıyoruz” dedi.

Hamilton ayrıca, “Buraya gelmeden önce Formula 1 yarışlarını seyrederken bazen sıkıcı gelip uyuya kaldığımı hatırlıyorum. Umarım gelecek yıl daha heyecanlı olacak” dedi.

TurkiyeF1.com

BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU bounce Mad Evil or Very Mad
http://eseryenenler.eniyiforum.org/index.htm
herennn<3nano
Admin
Admin
herennn<3nano

MesajKonu: Geri: Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması??   Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması?? Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:00 pm

ay gerizekalıı bakiim walla gerizekalııııı Mad
http://fernandoalonso.eniyiforum.org
ayşenur
yeni üye
yeni üye
ayşenur

MesajKonu: Geri: Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması??   Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması?? Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:02 pm

katılıyorumm şımarığın teki ya Mad

Hamilton'dan 'sıkıcı' yalanlaması??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-