Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Massa: '1 numara değilim ama şampiyonluğu kazanabilirim'

YazarMesaj
herennn<3nano
Admin
Admin
herennn<3nano

Massa: '1 numara değilim ama şampiyonluğu kazanabilirim' Empty
MesajKonu: Massa: '1 numara değilim ama şampiyonluğu kazanabilirim'   Massa: '1 numara değilim ama şampiyonluğu kazanabilirim' Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:36 pm

Felipe Massa, Ferrari'nin "1 numaralı" pilotu olmadığını, bununla birlikte 2008 Dünya Şampiyonası'nı kazanabilmek için takımdan ihtiyaç duyduğu desteğe sahip olduğunu söyledi.

Massa, Alman FAZ gazetesine yaptığı açıklamada, "Ferrari'nin 1 numaralı pilotu değilim. Ancak arkamda yüzde 100 destek var" dedi.

Massa, "ÇOk iyi bir pozisyona sahibim. Takımın bana güveni tam. İstediğim ve ihtiyaç duyduğum herşeyi alıyorum. İlerleme kaydetmenin yolu da bu" ifadelerini kullandı.

Buna rağmen birçok F1 gözlemcisi ve analisti hala, Massa'nın şampiyonluk şansı konusunda şüpheli.

Brezilyalı pilot bu konuya da değinerek, "Beni hafif alıyor. Ama bu benim moralimi bozmuyor. Neler yapabileceğimi ve neyi başarmak istediğimi biliyorum" dedi.

TurkiyeF1.com
AFERİN TAKDİR EDİYORUM MASSA'YI, BENCE FERRARİ'NİN 1 NUMARASI O Very Happy Very Happy
http://fernandoalonso.eniyiforum.org

Massa: '1 numara değilim ama şampiyonluğu kazanabilirim'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-